Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Zavřít

Kategorie

O nás

Jsme česká firma a na trhu působíme již od roku 1997. V nabídce máme více než 5 000 položek za výhodné ceny. Pro naše zákazníky udržujeme vysokou kvalitu servisu, bohatou nabídku a rychlé dodání.  

V našem sortimentu naleznete nejširší výběr nápojových kelímků, jako jsou plastové kelímky na pivo, papírové kelímky na kávu nebo horké nápoje, kelímky na alkohol, šampusky a pohárky na víno, apod.

Do cukráren a pekáren dodáváme cukrářské dortové a zákuskové krabice, cukrářské košíčky, papírové tácky, potravinářské fólie, podložky pod dort a krajky.

Do restaurace a hotelů si můžete vybrat ze širokého sortimentu ubrusů z netkané textilie, středových pásů a napronů na roli, cateringových potřeb pro balení potravin (fólie, alobaly, menu boxy apod.), hygienických potřeb (ručníky, toaletní papíry) atd.

Najdete u nás samozřejmě také spotřební materiál pro Vaši prodejnu: nejpoužívanější cenově výhodné mikrotenové sáčky a tašky a mikrotenové přířezy, fólie na potraviny a pokladní kotoučky a etikety. Pro Vaše průmyslové balení nabízíme fixační fólie, lepicí, balicí pásky a spousty dalších potřeb.

Na zahradní párty jistě oceníte grilovací misky, papírové tácky a talíře, jednorázové plastové talíře. Z naší pestré nabídky Vás jistě zaujmou různé dekorace jako jsou girlandy, balónky, lampiony, dále pak alobaly, svačinové sáčky, motouzy a pytle na odpad.

Věříme, že s našimi obalovými materiály, hygienickými potřebami a dekoracemi a kvalitou poskytovaných služeb budete velmi spokojeni :)


Follow us on Facebook